




Пічка під казан "Казбек -1" сталь 4мм (під казани на 8л, 10л, 12л)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Піч під казани «Казбек», з зображненням барана, обирають шанувальники класичної узбецької кухні і любителі баранини.
Піч під казан "Казбек-1" з димарем не тільки стане гідною прикрасою вашого будинку, а також буде хорошим помічником у приготуванні кулінарних шедеврів на відкритому вогні в татарському казані. Пічка має сталевий корпус товщиною 4мм з декоративними накладками, внизу є зольний ящик, який дозволяє не тільки легко позбавитися від золи, але й отримати тягу, всередині знімні чавунні колосники і відсікач полум'я, а також для зручності регулювання рівня полум'я на патрубку встановлен шибер.
До печі ідеально підходить татарський казан на 8л, 10л, 12л.
Крім печі під казани "Казбек", є і інші печ, які повністю ідентичні за характеристиками, але різні зовні- печі під казани «Олень», «Ведмідь».
Піч під казани «Олень» , з зображенням оленя, підійде для любителів полювання, та тих хто любить грацію та витонченість у деталях.
Піч під казани «Ведмідь», з зображенням ведмедя, для поважних господарів свого маєтку, яких шанують рідні і цінують друзі.
Впевнені, що ви та ваші гості станете великими шанувальниками традиційних східних страв.
Вага 50 кг.
УВАГА - додаткові аксесуари можна придбати окремо, в базову комплектацію не входять.
Можлива додаткова комплектація :
- казан 8, 10, 12 літрів;
- труба діаметр 110мм
- грибочок на трубу;
- колеса, у комплекті 4 штуки (ціна комплекту 660грн);
- нержавіюча решітка гриль;
- бокова металева полиця ( максимум можна 2 штуки).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Firednepr |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Дрова |
| Конструкция | Цельная |
| Форма | Круглая |
| Материал корпуса | Сталь |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Толщина корпуса | 4 мм |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Состояние | Новое |
| Толщина стенок казана | 4 мм |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 420 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 600 мм |
| Рабочий диаметр | |
| Большой диаметр под казан | 345 мм |
| Малый диаметр под казан | 290 мм |
- Цена: 9 300 ₴





