




Піч-буржуйка «Батарея В» для будинку, дачі, гаража з конвекцією, сталь 4 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Піч-буржуйка для будинку, дачі, гаража — булерьян на дровах тривалого горіння з батареєю (конвекцією) та варильною поверхнею, виготовлена зі сталі товщиною 4 мм з покриттям термостійкою фарбою. Призначена для обігріву приміщень та приготування їжі.
Піч-булерьян-буржуйка має систему подвійного допалювання пічних газів, а також оснащена чавунними знімними колосниками та поворотною заслінькою (шибером), розташованою в патрубку димоходу, основною функцією якої є регулювання тяги, збільшення або зменшення інтенсивності горіння в топці.
Технічні характеристики:
товщина металу ― 4 мм
Габаритні розміри:
ширина — 350 мм;
висота ― 550 мм;
глибина ― 460 мм
вага ― 45 кг;
Площа обігріву приміщення до 60 м²
Ø димоходу 108 мм (під стандартну 110-ту трубу);
діапазон потужності ― 4-9 кВт;
об'єм камери ― 24 дм3;
поверхня нагріву печі ― 1,1 м2;
ККД не менше 80%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вогонь |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Будь-яке |
| Теплоємність печі | З середньою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Площа обігріву | 60 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина топкових дверцят | 180 мм |
| Висота топкових дверцят | 180 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 27 л |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Колір | Чорний |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина корпусу | 4 |
- Ціна: 6 000 ₴





