




Мангал з витяжкою "Тамерлан" з кришкою барбекю.
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"Тамерлан " - ще один мангал нашого виробництва, який не тільки захоплює зовнішнім виглядом, а й своїм функціоналом:
УВАГА! На фото два варіанти вионання цього мангалу, уточнюйте при замовленні!
🔸 містка жаровня зроблена з металу товщиною стінки 4мм;
🔸 максимальна загрузка 20 шампурів, два рівні встановлення шампурів;
🔸 жаровня комплектується кришкою барбекю;
🔸 передбачено встановлення індукційної плити. Індукційна плита у подарунок ;
🔸 внизу вишукана містка дровниця та дві полички для кухонних аксесуарів;
🔸 може бути у чорному чи коричневому кольорі, фарба рельєфна двохкомпонентна, за рахунок цього вона міняє колір в залежності від освітлення. Виріб покривається порошковою фарбою, яка стійка до атмосферних опадів та перепадів температури.
Особливість цього мангалу конусоподібний дах з димарем, який спиряє кращому відводу диму ( по типу витяжки).
Габарити:
довжина 2000мм/ висота 2650мм/глибина 650ми/ вага 180кг
В мангалі відведено місце для індукційної плити, з допомогою якої на відкритому повітрі можна приготувати більш класичні страви без аромату серпанок, порадувавши навіть самих маленьких членів сім'ї продуктами, приготованими на свіжому повітрі.
Якщо говорити детальніше про саму жаровні, то у неї 2 основні функції:
- приготування одночасно 20 порцій класичного шашлику на шампурах (при бажанні у нас можна докупити перегородку для економії вугілля і готувати порції поменше, відсікаючи потрібну довжину жаровні);
- пропарювання м'яса або овочів під кришкою з ефектом барбекю для більшої соковитості і додаткової подкопченности страв, які до того ж приготуються швидше.
Дана комплектація складається з:
- мангал з кришкою-барбекю під дахом + індукційна плитка. Інші аксесуари в базову комплектацію не входять.
Додатково ви можете придбати:
- підставка під казан або сковороду-гриль для розміщення на жаровні;
- чавунний казан 12л з чавунною кришкою для плову або юшки;
- чавунна решітка-гриль для стейків;
- рожен для смаження з електроприводом з дод. ручкою для ручного обертання.
- відсікач для економії дров;
- 20 шампурів з дерев'яною ручкою;
- стартер для розпалювання вугілля:
- камінний набір, дровницю та інші аксесуари з нашого каталогу.
З допомогою мангалу "Тамерлан" Ви можете проводити безліч кулінарних експериментів, і, повірте, всі вони будуть вдалими, і найголовніше, смачними!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Firednepr |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Сталь, Кованый металл |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Толщина корпуса | 4 мм |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Коричневый |
| Наличие дополнительной полки | 2 (шт.) |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 1000 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 350 мм |
| Высота рабочей поверхности | 150 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Высота | 2650 мм |
| Вес | 180 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость шампуров | 21 |
- Цена: 43 400 ₴





