




Мангальна зона "Емір" купити від виробника в Україні, мангал з барбекю зоною
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
«Емір» у перекладі з арабської означає «головний», «володар», «правитель».
Безумовно, цей мангальний комплекс створено для чоловіків саме з такими рисами характеру, для справжнього господаря та глави родини. Мангал «Емір» — це ексклюзивний виріб перміум сегменту від нашої компанії. Аналогів в Україні немає. Максимальна функціональність, висока якість матеріалів з технологією порошкового фарбування, неординарний витончений дизайн — ось три основи, на яких базується ця модель.
Комплектація мангального комплексу складається з зовнішньої основи та робочої зони:
- зовнішня основа виконана у вигляді декоративної альтанки (покрита порошковою фарбою німецького виробника, що захищає від корозії та іржі) з дахом із полікарбонату та металу, який захищає від ультрафіолету та опадів;
- робоча зона включає в себе мангал на 20 шампурів з піччю під казан. Також є містка дровниця, господарські металеві та дубові полиці, мийка зі змішувачем для холодної води.
Мангальний комплекс «Емір» стане яскравим акцентом вашого двору і предметом гордості перед гостями, а будь-який кулінарний шедевр вам вдасться приготувати на ньому з легкістю та задоволенням!
Мангальний комплекс виготовляємо у чорному і коричневому кольорі використовуючи порошкову фарбу. Порошкове фарбування – метод отримання полімерних покриттів з високими захисними та декоративними властивостями, що дозволяє нашим виробам мати:
- Міцність та антикорозійні властивості;
- Збільшує термін служби та експлуатації обробленого виробу;
- Стійкість до різного роду впливів навколишнього середовища: вологості, хімічних речовин, ультрафіолетового світла, атмосферного тиску та інших екстремальних погодних умов;
Таке покриття знижує ризик появи подряпин, відколів, тертя, корозії та інших проблем експлуатації.
Загальні габарити:
- Висота 2400мм,
- Ширина 3000мм,
- Глибина 2150мм.
Рекомендований розмір майданчика для установки мангального комплексу по ніжкам - мінімум 1450х2520мм.
Додатково до мангальному комплексу ви можете придбати у нас:
- - повний набір шампурів з дерев'яною ручкою - 20шт.,
- - підставка під казан,
- - чавунний казан для плову/юшки на 12л з кришкою,
- - чавунна сковорідка з пресом,
- - рожен для смаження з електроприводом з додатковою ручкою для можливості механічного використання;
- - кришку-барбекю,
- - перегородку-відсікач для економії дров,
- - стартер для розпалювання вугілля,
- - коптильню з нержавіючої сталі для копчення риби, сиру, ковбасок.
Для зручності транспортування комплекс розбирається на елементи і може бути доставлений у будь-який населений пункт України.
Мангальний комплекс давно перестав бути просто місцем для приготування шашлику. Сьогодні це повноцінний елемент заміського життя, що поєднує в собі зону відпочинку, кулінарний простір і естетичну складову двору.






| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Firednepr |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Кованый металл |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Толщина корпуса | 4 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Наличие дополнительной полки | 2 (шт.) |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 1330 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 350 мм |
| Высота рабочей поверхности | 150 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2150 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Высота | 2400 мм |
| Вес | 390 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость шампуров | 20 |
- Цена: 88 000 ₴





