




Вугільний гриль-мангал «Дракар» з металевими полицями, BBQ-мангал
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Важливо йти в ногу з часом, тому ми представляємо вам нашу чергову новинку — «Дракар» — вугільний гриль-мангал. Це чудовий вибір для справжніх поціновувачів барбекю, адже він забезпечує рівномірне приготування різних страв, маючи при цьому широкий функціонал. Цей гриль ідеально підходить для сімейних обідів на свіжому повітрі, дружніх зустрічей та відпочинку на природі. При цьому він має досить компактні габарити та зручний у використанні.
Корпус «Дракар» виготовлений із міцної вуглецевої сталі товщиною 4 мм. Товщина металу сприяє рівномірному розподілу тепла по поверхні та забезпечує рівномірне прожарювання продуктів, дозволяючи використовувати гриль для приготування найрізноманітніших страв, не турбуючись при цьому про результат. Особливо актуальний рівномірний розподіл температури всередині гриля в зимовий період. І для приготування страв за методом Low and slow, таких як копчений брюскет, яловичі ребра по-техаськи тощо. Наш гриль оснащений кришкою з термометром, що дозволяє контролювати температуру всередині без постійного відкривання гриля. Вогнетривке покриття виробу витримує робочу температуру до 800 градусів, забезпечує довговічність і стійкість до погодних умов.
Для зручності експлуатації гриль «Дракар» укомплектований двома бічними полицями для зручності під час приготування та великою нижньою полицею для кухонного приладдя та зберігання аксесуарів або брикетів.
Незважаючи на його значну вагу (65 кг), з його транспортуванням може впоратися одна людина завдяки колесам на гумових шинах.
Наш вугільний гриль розроблений із продуманою системою вентиляції, що дозволяє регулювати інтенсивність горіння та температуру всередині гриля. Система повітропроводів створена так, щоб користувач міг легко контролювати подачу повітря, оптимізуючи процес згоряння палива та підвищуючи його ефективність. У нижній частині гриля розташований важіль, за допомогою якого ви без проблем можете регулювати подачу повітря для інтенсивності горіння вугілля або брикетів. Також у напівкруглому кришці гриля з обох боків розташовані регульовані вихідні отвори, за допомогою яких ви без особливих зусиль зможете перенаправити дим у потрібному напрямку для більш рівномірного копчення або запікання продукту.
Конструктивно «Дракар» виконаний у вигляді класичного гриля з розташованим усередині нього зольним ящиком, решіткою для вугілля або брикетів і решіткою для барбекю з нержавіючої харчової сталі.
Як бонус ми комплектуємо гриль «Дракар» лотками-роздільниками для вугілля.
Вугільний гриль «Дракар» поєднує в собі ергономічність, функціональність і високу якість, що робить його ідеальним вибором для любителів справжнього барбекю, адже це не просто спосіб приготування їжі, а цілий ритуал. Сам процес розпалювання, підтримання жару та спостереження за тим, як повільно готується страва, приносить справжнє задоволення. Це можливість відволіктися від суєти, насолодитися моментом і зануритися в атмосферу затишку та спілкування. Якщо ви хочете відчути справжній смак барбекю, отримати свободу в приготуванні та насолоджуватися процесом, вугільний гриль-мангал «Дракар» стане вашим найкращим вибором.
Габаритні розміри в зібраному вигляді:
Ширина 700 мм
Довжина 1100 мм
Висота 950 мм
Вага: 65 кг
Діаметр решітки гриля 540 мм, товщина прута 5 мм, крок 18 мм.
До цього гриля в комплекті йде одна решітка. Ви можете вибрати решітку з нержавіючої харчової сталі або сталеву решітку товщиною 8 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вогонь |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 65 кг |
- Ціна: 23 100 ₴





