




Якісний мангал з полицями на колесах "Армада 1", сталь 4мм, нерозбірний гриль мангал
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стаціонарний цільнозварний мангал "Армада-1" з метровою жаровнею на 20 шампурів — професійний рівень для дому та бізнесу. Ідеально підійде мангал для ля приватного будинку, для дачі, для кафе та закладів харчування, для виїзних заходів, і звичайно ж для всіх поціновувачів якісного шашлику.
Мангал металевий, товщиною 4 мм — це потужна стаціонарна модель для тих, хто готує багато і цінує надійність. Завдяки метровій жаровні мангал вміщує до 20 шампурів одночасно, що ідеально підходить для великої родини, святкувань або комерційного використання. Додатково цей мангал можна комплектувати підставкою під казан та перегородкою-відсікачем, він чудово підходить для приготування шашликів, стейків, страв на грилі та в казані.
Жаровня виготовлена зі сталі товщиною 4 мм та покрита термостійкою фарбою, гарантує довговічність, стійкість до деформації та рівномірний розподіл жару. Така товщина металу забезпечує стабільну температуру і правильне приготування м’яса без перепалів.
Функціонально мангал розрахований на 20 шампурів з можливістю готувати шашлик на два рівні, а знімна перегородка дозволить приготувати необхідну кількість порцій з найменшою витратою дров. Підставка під казан має діаметр 300мм, що дає змогу готувати в казанах від 8 до 12 літрів, а також у сковорідках відповідного розміру
Для підтримки порядку навколо мангала в нижній частині розташована декоративна дровниця, є дві дубові полиці для посуду.
Мангал виконаний з листової сталі 4 мм і по всій довжині посилено ребром жорсткості у вигляді квадрата 12мм. Всі дерев'яні елементи виконані з дуба.
Розміри робочого поля мангалу:
- довжина 100 см;
- ширина 35 см;
- глибина 16 см
Габаритні розміри:
- довжина 127 см;
- ширина 60 см;
- висота 90 см;
- вага 55 кг
Ми пропонуємо мангали від виробника з контролем якості на кожному етапі виготовлення. Доступна ціна, швидка доставка по Україні та можливість замовити додаткові аксесуари: решітки гриль, кочерги, підставки під казан.
Додатково Ви можете придбати такі аксесуари:
- підставка під казан;
- відсікач жару (перегородка);
- повний набір шампурів для мангала (20 шт.);
- кришка-барбекю для мангалу;
- чавунний казан 12л з кришкою;
- стартер для розпалювання вугілля;
- жаровня 340мм з кришкою;
- мангальний набір
Особенности эксплуатации и ухода за деревянными элементами
Дерево – очень восприимчивый к внешним условиям материал, поэтому за ним необходимо ухаживать особым образом. Оптимальными для деревянной мебели считаются следующие условия:
температура воздуха — от +10 до +25 градусов;
уровень влажности — свыше 45 % и до 70 %.
При повышении уровня влажности древесина разбухает, а на поверхности и внутри материала развивается плесень. Из-за чрезмерной сухости воздуха деревянные элементами усыхает. Оба фактора вызывают деформацию и растрескивание древесины.
Обращаем Ваше внимание! благородная и дорогостоящая древесина дуба нуждается в регулярном уходе, необходимо обрабатывать деревянную поверхность специальными средствами (первую обработку делает продавец! последующие – покупатель. Рынок производителей огромен, соответственно ценовая политика разная – выбор средства за покупателем!). Наносить средства для защиты мебели очень просто, они легко ложатся на поверхность. Кроме того, они служат защитой от небольших царапин и повреждений. Отделочный материал впитывается в поверхность и создает защитный слой. Соблюдая эти простые правила, вы сможете долго наслаждаться презентабельным внешним видом Вашей дубовой мебели.
Обязанности покупателя - проверка товара при получении – деревянные элементы должны быть ровными, без сколов и трещин. Гарантия распространяется на все дефекты, которые возникли в следствии производственного брака или монтажа. Гарантия не распространяется в случае нарушения правил ухода, хранения и эксплуатации изделий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Firednepr |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Сталь, Кованый металл |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Толщина корпуса | 4 мм |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Комплектация колесиками | 2 шт |
| Наличие дополнительной полки | 2 (шт.) |
| Кочерга | 1 шт |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 1000 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 350 мм |
| Высота рабочей поверхности | 160 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1270 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 900 мм |
| Вес | 55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость шампуров | 20 |
- Цена: 8 850 ₴




