




Бесідка альтанка садова "Диканька" з лавками і тканевим дахом
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Новинка нашого виробництва. Це наша перша альтанка зі столом і лавками для сидіння!
Розробляючи її, ми врахували всі побажання наших замовників - ззовні невелика за розмірами, але достатньо містка всередині (розрахована на 6 дорослих середньої комплектаці); витончені елементи зроблені в одному стилі проглядаються у кожній деталі; міцний метал і надійні кріплення конструкції; стіл з досок ПВХ, товщиною 15мм; основа покрита порошковою фарбою, яка не піддається впливу атмосферних опадів і стійка до температурних коливань; у комплекті вже з мякою частиною (двосторонні стьобані подушки з водостійкого матеріалу, що робить їх легкими у догляді, наповнення холлофайбер)
А ще, зверніть увагу на дах! В цей раз ми вирішили відмовитися від даху з полікарбонату чи металу, і замінити його на спеціальне тканинне покриття. Ця тканина не пропускає опадів, захищає від сонячних променів, легка в експлуатації та не потребує додаткових навиків по монтажу. Також це впливає не тільки на вартість товару, а й на вартість доставки. Доставку ми здійснюємо транспортними компаніями по території України.
Ви можете доповнити замовлення іншими виробами нашого виробництва виконаними у такому ж стилі: столами, лавками, урнами, вазонами, мангалом.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Открытая беседка |
| Материал | Металл |
| Производитель | Firednepr |
| Форма крыши | Купольная |
| Страна производитель | Украина |
| Форма основания | Квадратная |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1950 м |
| Ширина | 1900 м |
| Высота | 2000 м |
| Пользовательские характеристики | |
| количество мест при транспортировке | 11 |
| конструкция | разборная |
| размер самой большой детали | 320х130 см |
| общий вес | 170 кг |
| толщина профильной трубы | 2 мм |
| толщина металлической основы | 2 мм |
- Цена: 60 500 ₴





