




Садові качелі "Дубай" з подушками, металева гойдалка на вулицю з м'якою частиною
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Садові гойдалки "Дубай" - чудові гойдалки преміум-класу для всієї родини!
Металеві гойдалки вражають своєю міцністю та елегантністю. Тонкі лінії та гладка поверхня створюють враження легкості, тоді як міцна конструкція гарантує довгий термін служби. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає поєднання стилю та надійності. Наші конструктори створили ці гойдалки максимально функціональними і зручними, щоб ви могли повністю розслабитися і насолоджуватися відпочинком у своєму будинку або на дачі.
Каркас виробу виконаний з міцної сталі, покритої порошковою фарбою німецького виробника. Дах гойдалки зроблений з якісного полікарбонату кольору бронзи, який забезпечує захист від ультрафіолету і опадів. Підвіс гойдалки зафіксовано спеціальними амортизаційними пружинами, які забезпечують м'яку посадку і перебування на гойдалках. Для вашої зручності ми додали дерев'яні полички з боків, де можна розмістити охолоджені напої з гарячими закусками, улюблену книгу, а також інші необхідні дрібниці. Спинка гойдалки регулюється по висоті в різних положеннях за вашим бажанням. Також металева основа може бути повністю розкладена, так вона легко трансформується в широке спальне місце розміром 180х100 см. При бажанні гойдалку можна зафіксувати, на ніжках є підп'ятники.
Гойдалки "Дубай" комплектуються м'якою частиною як на фото.
Габарити загальні:
- ширина 260 см,
- висота 220 см,
- глибина 175 см,
- вага 200 кг.
Розміри даху 210х150 см,
Довжина сидіння 180 см - розрахована на 4 дорослих людини середньої комплекції
Гойдалки витримують вагу 400 кг
Висота від підлоги до лавочки 53 см
Товщина металу 2 мм.
Для зручності транспортування гойдалки розбираються і можуть бути доставлені в будь-яку частину України за допомогою транспортних служб.
Гойдалка "Дубай" з розкладеною лавкою

Садовые качели в большом ассортименте на сайте компании
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Firednepr |
| Страна производитель | Украина |
| Тип качели | 4-х местная раскладная |
| Комплектация навесом | Да |
| Материал каркаса | кованый металл, металл |
| Основа сиденья | кованый металл, натуральное дерево |
| Опора | 4 ножки |
| Материал навеса | пластик |
| Максимально допустимая нагрузка | 400 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Габаритные размеры качели | |
| Ширина | 2600 мм |
| Глубина | 1750 мм |
| Высота | 2200 мм |
| Вес | 200 кг |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 1800 мм |
| Глубина сиденья | 500 мм |
| Ширина спинки | 1800 мм |
| Высота спинки | 500 мм |
- Цена: 47 500 ₴







