




Піч буржуйка (булер'ян) "Батарея міні" для будинку дачі в гараж, 3мм
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Увага! В вартість входить тільки піч, комплектація димоходу замовляється окремо дивитись тут.
Міні буржуйка - булер'ян, маленька піч на дровах з варильною поверхнею (одна конфорка) виготовлена зі сталі товщиною 3 мм і пофарбована термостійкою фарбою (до 600гр). Дров'яна піч має систему допалювання пічних газів, а також оснащена чавунними зйомними колосниками (на всю довжину печі).
Піч має заслінку (шибер), яка розташована в патрубку димоходу і виконує функції регулятора тяги. Повертаючи ручку шибера, ви можете збільшувати або зменшувати тиск у димоході та регулювати рівень вогню.
Така система подвійного допалювання дає змогу максимально ефективно спалювати деревину і все тепло від неї залишати в приміщенні.
Віддаючи перевагу продукції ""Вогонь", ви забезпечуєте себе комфортним та ефективним опаленням на довгі роки
Технічні характеристики:
товщина металу ― 3 мм
Габаритні розміри:
ширина ― 330 мм;
висота ― 490 мм;
глибина ― 400мм;
вага ― 35 кг;
Площа обігріву приміщення до 40м2
Ø димоходу 108 мм (під стандартну 110-ю трубу);
ККД не менше 80%.
Купити буржуйку можна розмістивши замовлення на сайті або зателефонувати й оформити покупку з нашими фахівцями. Ми надаємо вичерпну інформацію і завжди на зв'язку!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Firednepr |
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная мощность | 4000 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Назначение печи | Отопительно-варочная |
| Вид топлива | Твердое |
| Расположение печи | Любое |
| Теплоемкость печи | С средней теплоемкостью |
| Отделка печи | Облицовка металлом |
| Материал топки | Сталь |
| Толщина материала топки | 3 мм |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Водяной контур | Нет |
| Парогенератор | Нет |
| Выносная топка | Нет |
| Площадь обогрева | 40 кв.м |
| Наличие стекла в дверце | Нет |
| Вес | 35 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 330 мм |
| Высота | 490 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Диаметр дымохода | 108 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Расположение печи-камина | Отдельно стоящее |
| Излучение тепла | Четырехстороннее |
| Цвет | Черный |
| Тип топки | Закрытая |
| Толщина корпуса | 3 |
- Цена: 4 500 ₴





