-12%










Мангал розбірний метал 4мм на 12 шампурів, зі знімними ніжками, "Східний"
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стаціонарний мангал «Східний», розбірний (чаша суцільнозварна). Оригінальний дизайн виконаний у східному стилі, за функціональністю мангал розрахований на 12 шампурів. Для зручності використання передбачена дубова полиця, а для зберігання сухого дров у нижній частині мангала розташований дровник. Для зручності переміщення мангал оснащений ручками. Мангал виготовлений з листової сталі товщиною 4 мм і по всій довжині посилений ребром жорсткості у вигляді квадрата 12 мм з декоративною сталевою накладкою.
Робоча поверхня мангала (жаровня):
- довжина 62 см;
- ширина 35 см;
- глибина 15 см.
Габарити:
- довжина 83 см;
- ширина 60 см;
- висота 94 см;
- вага 35 кг
Комплектація складається з мангала та дубової полиці.
Останнє фото — мангал «Східний» у максимальній комплектації, будь-які з цих аксесуарів можна до нього замовити.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Firednepr |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Сталь, Кованый металл |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Толщина корпуса | 4 мм |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Наличие дополнительной полки | 1 (шт.) |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 620 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 350 мм |
| Высота рабочей поверхности | 150 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 830 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 940 мм |
| Вес | 35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость шампуров | 12 |
- Цена: 7 300 ₴




