




Мангал з полицею "Східний", розбірний, для дому, на дачу, як подарунок, сталь 4мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Стаціонарний мангал «Східний», розбірний (чаша суцільнозварна). Оригінальний дизайн виконаний у східному стилі, за функціональністю мангал розрахований на 12 шампурів. Для зручності використання передбачена дубова полиця, а для зберігання сухого дров у нижній частині мангала розташований дровник. Для зручності переміщення мангал оснащений ручками. Мангал виготовлений з листової сталі товщиною 4 мм і по всій довжині посилений ребром жорсткості у вигляді квадрата 12 мм з декоративною сталевою накладкою.
Робоча поверхня мангала (жаровня):
довжина — 62 см;
ширина — 35 см;
глибина — 15 см.
Габарити:
довжина — 83 см;
ширина — 60 см;
висота — 94 см;
вага — 35 кг
Комплектація складається з мангала та дубової полиці.
Останнє фото — мангал «Східний» у максимальній комплектації, будь-які з цих аксесуарів можна до нього замовити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вогонь |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь, Кований метал |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 620 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 940 мм |
| Вага | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість шампурів | 12 |
- Ціна: 7 300 ₴




